درباره ما

تیم طراحی سایت کِی 2 با هدف ارائه خدمات بهینه در زمینه ساخت انواع وبسایت های آموزشی، تجاری، عکاسی،فروشگاهی،خبری، شرکتی، اداری، بازی و سرگرمی، هنری، کودک، گردشگری، مناسبتی، شخصی و … آماده خدمت رسانی به عموم مردم عزیز می باشد.

خدمات وبسایت کِی 2 با توجه به نیاز مشتریان، نوع فعالیت و با استفاده از تکنیک های بروز دنیا وبسایت هایی کاربردی با طراحی زیبا خلق کرده و تا رضایت کامل مشتریان در کنار آنها خواهد بود.

لوگو

KEY2.IR

اهالی K2 بر این عقیده هستند که برای پیشرفت خود و ارتقاع به سطوح بالا تر باید ابتدا باعث پیشرفت مشتریان شوند به همین جهت برای انجام امور از تمام خلاقیت و تخصص خود استفاده می کنند در واقع برایK2 مهم نیست که چقدر هزینه برای راه اندازی یا پشتیبانی و سئو دریافت کرده است K2تمام توان خود را بکار می گیرد تا باعث رشد شما شود.

اندیشه های کی 2
گسترش k2
لوگو

گروه طراحان کِی 2 فعالیت خود را محدود به منطقه جغرافیایی خاصی نکرده و در تمامی نقاط ایران عزیز آماده خدمت گذاری به هموطنان خود در هر زمینه طراحی سایت، طراحی لوگو، سئو، تولید محتوی، مدیریت شبکه های اجتماعی، عکاسی حرفه ای در تمام زمینه ها، تبلیغات و …می باشند.

همینطور در نظر داریم که این خدمات را در سطح دنیا گسترش دهیم و همچنان خدمت گزار هموطنان خویش در تمامی نقاط جهان باشیم.

01–

پایین ترین هزینه در کنار بالاترین کیفیت 

تیم K2 با پایین آوردن هزینه های اقتصادی و کار گروهی بصورت تیم ورک و آنلاین توانسته است هزینه های خود را به مقدار زیادی کاهش دهد و به موجب این راهبرد تیم K2 کمترین هزینه را نسبت به دیگر همکاران جهت خدمات ارائه شده دریافت می نماید در کنار هزینه پایین بخاطر داشتن دانش و تخصص در و این اندیشه که سایت مشتری ویترین کار من است  پس برای من جذب مشتری می کند کیفیت وب سایت های تولید شده توسط K2 تضمین شده است.

02–

ایده های خلاقانه و اجرای جسورانه

k2 در کنار خود تعداد زیادی از جوانان با تجربه دارای دانش تخصصی در امر ایده پردازی بهره می برد سپس در اتاق های فکر مجزا هر تیم شروع به آنالیز ایده های مطرح شده در رابطه با تخصص خود می کند و بعد از آنالیز دقیق و یکسان سازی ایده با داده ها نتیجه را به هسته مرکزی اعلام می کند سپس با تشکیل جلسات تخصصی داده ها برای پیاده سازی بر روی پروژه اصلی به هر بخش تحویل داده می شود. در تمامی مراحل کارفرما با هماهنگی می تواند در جلسات حضور آنلاین داشته باشد.

03–

پشتیبانی 24 ساعت آنلاین واقعی

شما در K2 می توانید در تمامی 24 ساعت با طراح ، پشتیبان یا برنامه نویس خود بصورت آنلاین در تماس باشید ما در دیسکورد ، اسکایپ ، واتس اپ ، تلگرام و پیام رسان ایرانی ایتا حضور مستمر داریم. در K2 شما یک تیم طراحی وب سایت و تولید محتوای کامل و خوش قول را با کمترین هزینه استخدام می کنید.

لوگو

در کنار تمامی مطالبی که گفته شد، لازم به ذکر دانستیم که ارادت تیم کِی 2 را خدمت مشتریان عزیز اعلام داریم. از این رو پذیرای هرگونه پیشنهاد و انتقاد شما عزیزان خواهیم بود و تغییراتی کارآمد به صورت پی در پی در راستای بهتر شدن با همیاریتان انجام خواهیم داد.

همچنین از آنجا که فکر و ذهن مهم ترین ابزار هر شخص می باشد مشتاقانه منتظر دریافت ایده های شما هستیم.

همکاری با کی 2
فهرست