شبکه های اجتماعی

خدمات key2

طراحی وبسایت

طراحی سایت به تخصص ها و راهبردهای متعدد در تاسیس و نگهداری وب سایت ها گفته می شود.محدوده طراحی وب شامل مجموعه هایی مثل طراحی گرافیکی وب ، اینترفیس، کدنویسی استاندارد و برنامه هایرمناسب بهینه سازی موتور های جستجو گوگل یا سئو گفته می شود.

اگر کالا یا خدماتی برای فروش یا تبلیغات داشته باشیم خدمات طراحی وب سایت میتواند راهکار خوبی باشد.البته روزنامه و تلویزیون رسانه های خوبی برای تبلیغات و معرفی کالا ها یا خدمات هستند اما هزینه های بالا دیده شدن محدود را شامل میشود درواقع در رسانه های اجتماعی تبلیغات بازده کمتری درقیاس با تبلیغات وبسایت ها دارد .در وبسایت تبلیغات شما محدود به شهر کشور یا مکان مخصوصی نیست بلکه با یک طراحی وب سایت مناسب و سئو خوب و محتوای بکر میتوانید در هر کجای کره زمین دیده شوید.
از دیگر شاخصه های تاسیس وب سایت میتوان به این نکته اشاره کرد که مخاطبانی که دنبال کالاهای خاص هستند تنها با زدن یا لمس کردن چند کلید به راحتی به وب سایت هدف دسترسی پیدا میکنند و این دسترسی بصورت همیشگی است.شخصی در گوگل طراحی وب سایت را جستجو می کند و در نتایج گوگل هر سایتی که خدمات طراحی وب سایت یا تولید محتوا یا سئو را انجام میدهد یا به نحوی در رابطه است جز نتایج جستجو بنا بر رتبه بندی گوگل بنمایش در می آید.

پشتیبانی سایت
پشتیبانی درکی2 یعنی خدمات فنی در صورت بروز مشکلات پیش بینی نشده و بارگزاری محصولات یا صفحات جدید سایت مورد قرارداد می باشد .
پس از دریافت سفارش از سوی کاربر، خدمات و وظایف تیم پشتیبانی وب سایت آغاز می شود. با بیان ساده تر، به مجموعه‌ای از خدمات که توسط شرکت‌ها به کاربران ارائه میشود، وظایف تیم پشتیبانی وب سایت گفته میشود.

فهرست